応募

Bat evolueaza continuu – ca nici alta organizatie.

Pentru a ne îndeplini misiunea asumată, căutăm colegi care împărtășesc aceleași valori ca noi. Te așteptăm alături de noi în călătoria noastră de transformare!

Departament: Productie

Sub -departament: Productie - Calitate

Salariu: Salariu competitiv/ remuneratie

Locatie: Ploiesti, Romania

Tipul Jobului:  Permanent

Responsabilitati Principale:

  • Efectuarea analizelor fizice si chimice specifice pentru controlul calitatii tigaretelor, tutunului, si validarea rezultatelor, tinand cont de specificatiile produselor si cerintele legale aplicabile;
  • Prepararea solutiilor de calibrare si a reactivilor pentru gaz cromatograf, analizor de tutun, efectuarea calibrarilor (folosind solutiile de calibrare obtinute) pentru echipamentele din laborator (gaz cromatograf, masina de fumat, analizor de tutun);
  • Valideaza procesele prin inregistrarea si validarea rezultatelor obtinute pentru materialele de referinta folosind diagrame de control;
  • Validarea rezultatelor analizelor si inregistrarea cu acuratete si la timp in bazele de date / sistemele informatice specifice laboratorului chimic, intocmirea rapoartelor de analiza pentru clientii interni;

Cerinte esentiale:

  • Minimum studii liceale, profil chimie;
  • Experienta intr-un laborator de analize fizico-chimice ce necesita lucrul cu aparate de masura si control, minimum 1 an;
  • Cunostinte de operare pe calculator;
  • Cunostinte medii de limba engleza;

Beneficii oferite:

  • Tichete de masa;
  • Tichete de vacanta;
  • Transport: asigurat de companie pe rutele din interiorul municipiului Ploiesti si decontat pentru cei ce locuiesc in afara orasului;
  • Bonus anual;
  • Revizuire anuala de salariu in functie de performanta;
  • Bonusuri de Pasti si de Craciun;
  • Servicii medicale private pentru angajati si dependenti;
  • Plan Pensie privata - Pilonul III;
  • Perioada de acomodare si plan de training pentru toti angajatii noi.

NOI SUNTEM BAT

La BAT suntem dedicați scopului nostru de a crea un viitor mai bun – A Better Tomorrow™. Este obiectivul care ne motivează și care susține pasiunea noastră pentru inovație. Descoperă oportunitățile oferite de BAT.

  • Angajator de Top la nivel global, cu peste 50.000 de angajați în 175 de piețe
  • Branduri comercializate în peste 200 de țări, fabricate în 44 de fabrici din 42 de țări
  • Capabilități de inovare în noile noastre CentreTechnologice dezvoltate în 4 locații strategice
  • Câștigător al premiilor “Lider în Diversitate” din partea Financial Times și “International Women’s Day Best Practice”
  • Câștigător al premiului “Seal Award” – una dintre cele mai sustenabile 50 de companii

APARTENENȚĂ, REUȘITĂ, COLABORARE

Colaborarea, diversitatea și munca în echipă stau la baza a tot ceea ce facem aici, la BAT. Prin colaborarea cu colegi din medii diferite devenim mai puternici și mai bine pregătiți pentru a ne îndeplini obiectivele de afaceri. Te așteptăm în echipă să facem diferența împreună!

応募

BAT は他社と一線を画すスピ
ードで成長しています

私たちと一緒に
「より良い明日」を築きましょう

今すぐ応募して、2030 年までにカ
ーボンニュートラルを目指す当社チームの一員になってください